Yükleniyor

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1972yılında Burdur ve İzmir’de taze (çiğ) kadayıf imalatı ile faaliyetine başlayan firmamız, Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bölgelerinde satışa sunulmaktaydı. 1983 yılında kızartılmış (fırınlanmış) tel kadayıf imalatına da başlayan Hastel Gıda, kaliteyi uygun fiyata sunma anlayışı ve halkımızın desteği ile ürettiği ürünleri tüm Türkiye, Avrupa, Rusya, Türk Devletleri ve Ortadoğu pazarında da satışa sunmuştur.


Her geçen gün büyüyen ve kaliteli hizmet vermeye devam eden Hastel Gıda, kurumsallaşmak ve artan taleplere karşılık vermek adına 1993 yılında ‘’ Hastel Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni kurarak sektörün önde gelen kuruluşlarından olmuştur. 


Hastel Gıda, 1996 yılından beri Organize Sanayi Bölgesi’nde 30.000 m2 arsa üzerine, 15.000 m2 kapalı alanda, üretimi otomatik olarak yapılan, el değmeden paketlenen, modern ve son teknoloji makineleri ile üretimine devam etmektedir. Hastel Gıda olarak, mantı, erişte, baklavalık yufka, tarhana, şambaba, pasta keki, böreklik yufka, su böreklik yufka ve kurabiye ürünlerini de bünyesine katarak her geçen gün sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermeye çalışmaktayız. 


Modern tesislerimizde ve hijyenik koşullarda üretim yapmaya devam eden Hastel Gıda, yeni ürünler ve Türk mutfağındaki lezzetlerin geleneksel tariflerine sadık kalarak, aynı kalite ve tadı koruyarak,  AR-GE çalışmalarına devam etmektedir. 


Hastel Gıda, kuruluşundan bu yana müşterileri, çalışanları ve toplumun beklentilerini karşılayabilmek ve bu performansı sürdürebilmek üzere, tüm Hastel ürünlerinde hijyeni esas alarak, tüketime hazır, kaliteli, güvenli ve insan sağlığına uygun gıdaların üretilmesini sağlamaktadır. 


Hastel Gıda olarak, Gıda Güvenliği ve Kalite anlayışımızın temel ilkeleri; kaliteli ve güvenli ürünler üretmek, bu ürünleri ekonomik seviyede pazarlamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli ve güvenli ürünleri uygun değerde üreterek müşteri memnuniyetini sağlamak, personel eğitimini ön planda tutarak gıda hijyenini en üst seviyeye çıkarmak ve yasal mevzuatlar çevresinde çalışmaktır. 


Politikamız, Türk Halkına ve tüm dünya insanlarına sağlık standartlarına uygun, kaliteli, uzun ömürlü, hijyenik ürün üretmek ve bununla birlikte misyonumuzu gerçekleştirirken, vizyonumuza giden yolun bu ilkelerden geçtiğinin bilinci ile kalite yolculuğumuzu sürdürmek ve yer aldığımız sektörde örnek bir kuruluş olmaktır.  

 

 

Gayemiz

Politikamız, tüm HASTEL ürünlerinde hijyeni esas alarak; tüketime hazır, kaliteli, güvenli ve insan sağlığına uygun gıdaların üretilmesini sağlamaktır. Bu ürünleri en ekonomik seviyede pazarlamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için her alanda sürekli iyileştirme yaparak müşteri memnuniyetini sağlamak, personel eğitimini ön planda tutarak gıda hijyenini en üst seviyeye çıkarmak ve yasal mevzuatlar çevresinde çalışmak kuruluşumuzun GIDA GÜVENLİĞİ ve KALİTE anlayışıdır. Gayemiz, Türk Halkına ve tüm dünya insanlarına sağlık standartlarına uygun, kaliteli, uzun ömürlü, hijyenik ürün üretmektir.

Tüm Hakları Saklıdır © Hastel Gıda 2024
Website By Creas Creative